Ogłoszenia

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA (2015-10-04)

  1. Zapraszamy do kiosku parafialnego, gdzie mamy duży wybór prasy katolickiej, czasopism, książek. Polecamy najnowsze numery dzienników i tygodników katolickich. W kiosku parafialnym mamy duży wybór zniczy i lampionów. Serdecznie zapraszamy.

  2. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę św. w int. Ojczyzny, Ojca św., Radia Maryja i Telewizji Trwam we wtorek o g. 17.

  3. Tradycyjnie przez cały październik odbywają się nabożeństwa różańcowe. W naszym kościele w dni powszednie po Mszy św. o g. 17, a w niedzielę o godz. 17.00.

  4. Zapraszamy na spotkanie Koła Biblijnego w najbliższą środę 7 X o g. 19.15 w sali katechetycznej.

  5. Msza św. Apostolstwa Dobrej Śmierci zostanie odprawiona w sobotę 10.10. o g. 8.30.

  6. W najbliższą sobotę 10 października o godz. 20:00, zapraszamy na spotkanie z cyklu DeNews. Temat spotkania to „Ubodzy lecz bogaci”, ponieważ myślą i modlitwą zatrzymamy się przy pierwszym z ośmiu błogosławieństw. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

  7. Wszystkim pielgrzymom jadącym do Chorwacji pragniemy przypomnieć, że wyjeżdżamy za tydzień w niedzielę 11 października o godzinie 6:00. Nasze pielgrzymowanie rozpoczniemy Mszę świętą tu w naszym kościele.

  8. Dziś po Mszy św. o g. 18 zapraszamy na spotkanie rodziców i młodzież klas III gimnazjum i I liceum przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania. Trwają zapisy na przygotowanie do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy młodzież z klas III gimnazjum. Zapisy prowadzi ks. Piotr Paweł.

  9. Dziś o g. 15 w sali pod kościołem odbędzie się spotkanie grupy modlitewnej za Ojczyznę, na które wszystkich chętnych zapraszają organizatorzy.

  10. Zbliża się 1 XI i dzień zaduszny. W tych dniach szczególnie pamiętajmy o modlitwie za naszych bliskich zmarłych. W naszej parafii przyjmujemy na wypominki jednorazowe na dzień 1 i 2 XI oraz na wypominki roczne połączone z mszą św. gregoriańską odprawianą przez cały listopad. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

Msze Święte