Ogłoszenia

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA (2016-09-25)

  1. Zapraszamy do kiosku parafialnego, gdzie mamy duży wybór prasy katolickiej. Szczególnie polecamy najnowsze wywiad z Papieżem Benedyktem XVI „Ostatnie Rozmowy” oraz wyjątkowe rozmowy o wierze z Kard. Robertem Sarahem „Bóg albo nic”.

  2. We czwartek 29.09. obchodzimy Święto Świętych Archaniołów Michała Gabriela i Rafała. Msze św. będą sprawowane wg porządku dnia powszedniego.

  3. W naszej parafii rozpoczynamy przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy szczególnie młodzież z klasy pierwszej szkoły średniej i III gimnazjum. Zapisów można dokonać w zakrystii lub na stronie internetowej parafii. Informacje o pierwszym spotkaniu zostaną podane w późniejszym terminie.

  4. Podobnie jak w poprzednich latach pragniemy zaprosić dzieci i młodzież z naszej parafii na zorganizowany wypoczynek zimowy. Młodzież z gimnazjum i liceum zapraszamy na obóz zimowy, natomiast dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej zapraszamy na zimowisko, Oba wyjazdy odbędą się w malowniczej miejscowości Tylicz koło Krynicy Górskiej w terminie od 11 do 18 lutego 2017 r.Zarówno dzieciom jak i młodzieży towarzyszyć będą Ks. Paweł oraz Ks. Michał. Na wszystkich czeka wiele atrakcji, w tym częste pobyty na stoku z możliwością nauki jazdy na nartach. Cena wyjazdu ok. 1200 zł, a w cenę wliczony jest przejazd autokarem, noclegi z całodniowym wyżywieniem oraz karnety na stoki. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Ks. Pawłem lub z Ks. Michałem.

  5. W sobotę 1 X – I sobota miesiąca - Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 8.30 i 17.00. Msza św. dla członków Żywego Różańca św. o godz. 8.30.

  6. W październiku tradycyjnie odprawiamy nabożeństwa różańcowe. W naszym kościele nabożeństwa odprawiane będą w dzień powszedni po Mszy św. g. 17 a w niedzielę o g. 17.00. Wszystkich zapraszamy do udziału w tej pięknej modlitwie, a w szczególny sposób zachęcamy do udziału w nabożeństwach dzieci i młodzież. Serdecznie zapraszamy chętnych do grupy Żywego Różańca.

Msze Święte