Ogłoszenia

XV NIEDZIELA ZWYKŁA (2016-07-10)

  1. Zapraszamy do kiosku parafialnego, gdzie mamy duży wybór prasy katolickiej, czasopism, książek i upominków. Polecamy najnowsze numery tygodników Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.

  2. Zapraszamy na Różaniec Fatimski w środę od g. 9-11.

  3. W dniach 9 – 17 października 2016r pragniemy zorganizować Pielgrzymkę do Portugalii i Hiszpanii. W programie między innymi Sanktuarium Matki Bożej w Fatimie, Santiago de Compostela – gdzie z całego świata pielgrzymują ludzie do grobu św. Jakuba, Lizbona, Porto, Muxia. Są jeszcze wolne trzy miejsca. Szczegółowy plan pielgrzymki i inne potrzebne informacje u ks. Jacka w zakrystii. Serdecznie zapraszamy.

  4. 36. Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna na Jasną Górę odbędzie się tradycyjnie w dniach od 5 do 14 sierpnia br. Do pielgrzymkowej wspólnoty zapraszamy nie tylko młodzież akademicką i szkół średnich ale wszystkich, którzy chcą pogłębia swą wiarę i zanosić intencje przed tron Jasnogórskiej Pani. Ten szczególny czas rekolekcji w drodze odbędzie się tym razem pod hasłem „EFFATA”. Zapisy będą prowadzone od 1 do 4 sierpnia br. w godz. od 9.00 do 19.30 w Rektoracie Kościoła Akademickiego św. Anny w Warszawie przy ul. Krakowskie Przedmieście 68.

  5. Już dziś informujemy, że w ramach Dni w Diecezji, poprzedzających Światowe Dni Młodzieży w Krakowie 2016, w naszej archidiecezji odbędą się dwa wyjątkowe wydarzenia: w czwartek 21 lipca wieczorem na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego – wieczorne ogólnowarszawskie spotkanie młodzieży – Koncert „Wiara, nadzieja, miłość” i w sobotę, 23 lipca przy Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie – ogólnodiecezjalne spotkanie młodzieży „Warszawskie uwielbienie” i Msza św. „Rozesłania”. Zachęcamy do zaplanowania czasu na uczestnictwo w tych spotkaniach.

  6. Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczyna swoją posługę duszpasterską ks. Michał Misiuda. Witamy Go bardzo serdecznie i życzymy błogosławionych owoców Jego posługi. Zapewniamy też o naszej modlitwie w Jego intencji.

Msze Święte