Ogłoszenia

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA (2016-10-16)

  1. Dziś w kościele na całym świecie przeżywamy niedzielę misyjną . Na prośbę Ojca Św. Franciszka nasze ofiary składane dziś na tacę przeznaczone są na misje. Zwracamy się z wielką prośbą o wsparcie misjonarzy i wszystkich pracujących na misjach. Za okazaną życzliwość i dar serca składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

  2. Zapraszamy do kiosku parafialnego, gdzie mamy duży wybór prasy katolickiej, czasopism, książek. Kiosku są także do nabycia lampiony i znicze nagrobkowe, jest bardzo duży wybór. Serdecznie zapraszamy.

  3. Zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania na Mszę św. i spotkanie organizacyjne dziś o godz. 18 w kościele a następnie do sali B w domu parafialnym.

  4. W sobotę 22 X obchodzimy wspomnienie św. Jana Pawła II, zapraszamy na Mszę św. o g.17.

  5. Zbliża się 1 XI i dzień zaduszny. W tych dniach szczególnie pamiętajmy o modlitwie za naszych bliskich zmarłych. W naszej parafii przyjmujemy na wypominki jednorazowe na dzień 1 lub 2 XI oraz na wypominki roczne połączone z mszą św. gregoriańską odprawianą przez cały listopad. Na wypominki przyjmujemy przed kościołem a także w zakrystii i kancelarii.

  6. W naszej parafii powstała nowa wspólnota o nazwie "Miłosierni", która jest kontynuacją wolontariatu Światowych Dni Młodzieży. Zapraszamy zwłaszcza ludzi młodych do włączenia się w służbę Kościołowi i drugiemu człowiekowi. We wspólnocie działa również zespół muzyczny, który dwa razy w miesiącu animuje śpiewy podczas niedzielnych Mszy św. o godz. 20. Do zespołu zapraszamy grających na instrumentach muzycznych, aby w taki sposób włączyć się w oddawanie chwały Bogu. Spotkanie i próba zespołu odbędzie się w najbliższą sobotę 22.10 o godz. 19:30 w kościele. Wszelkich informacji udziela ks. Michał

  7. W tym tygodniu przeżywamy w Kościele tydzień miłosierdzia. Z tej racji przy ołtarzu św. Antoniego wystawiony jest kosz na produkty żywnościowe i środki czystości dla najbiedniejszych. A w następną niedzielę 23 X odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na Caritas.

  8. Wszystkie mamy i kobiety w stanie błogosławionym zapraszamy na spotkania w każdy piątek o godz. 10 do kawiarenki parafialnej. Spotkania "Mamy na Zesłaniu" odbywają się w ramach chrześcijańskich spotkań dla mam.

  9. Polskie Towarzystwo Przyjaciół św. Hildegardy zaprasza na sympozjum pt. „Ciesz się zdrowiem zimą!”, które odbędzie się 23.10. o g. 14.15 w sali Maxima. Szczegóły spotkania umieszczone są na plakacie przed kościołem.

Msze Święte