Ogłoszenia

IV NIEDZIELA ZWYKŁA (2016-01-31)

  1. Zapraszamy do kiosku parafialnego, gdzie mamy duży wybór prasy. W szczególny sposób polecamy dziś najnowsze numery tygodników Niedziela, Gość Niedzielny i Idziemy, gdzie możemy znaleźć wiele ciekawych artykułów.

  2. We wtorek - 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego – tzw. Matki Bożej Gromnicznej. Przynosimy do kościoła świece, które będą pobłogosławione podczas Mszy św. i które zaniesiemy do naszych domów na znak przyjęcia Chrystusa, jako Światłości na drogach naszego życia. Kościół obchodzi w tym dniu Dzień Życia Konsekrowanego, poświęcony modlitwie za osoby, które oddały swoje życie na służbę Bogu i ludziom. Msze św. w naszym kościele odprawiane będą o 7, 8.30, 10, 17, 18.30 i 20. Do wszystkich zwracamy się z uprzejmą prośbą o zaopatrzenie gromnic w ochraniacze zabezpieczające przed rozlaniem wosku. Gromnice możemy nabyć już dziś w kiosku parafialny a także 2 II przed każdą Mszą św. w kruchcie kościoła. Ofiary składane na tace w tym dniu przeznaczone są na wsparcie zakonów klauzurowych.

  3. Koło przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę św. w int. Ojczyzny, Ojca św., Księży z naszej parafii oraz wszystkich wspierających Radio Maryja i Telewizję Trwam – we wtorek o g. 17.

  4. Zapraszamy na spotkanie Koła Biblijnego w środę 3.02. o g. 19.15 w sali katechetycznej.

  5. 5 lutego przypada I piątek miesiąca. Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa zostanie odprawiona o g. 8.30 i 17. Spowiedź rano o popołudniu od g. 16.30.

  6. W sobotę 6 lutego – I sobota miesiąca. Msze św. o Niepok. Sercu NMP o g. 8.30 i 17. Msza św. dla członków żywego różańca o g. 8.30.

  7. Wszystkim rodzinom, którym złożyliśmy wizytę duszpasterską składamy serdeczne podziękowanie za obecność, życzliwość, wspólną modlitwę i ofiary złożone na potrzeby kościoła.

  8. W następna niedzielę - w I niedzielę miesiąca - ofiary składane na tacę będą przeznaczone na dalsze prace przy naszej świątyni.

Msze Święte