Ogłoszenia

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA (2015-11-22)

  1. Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego. Z tej racji zachęcamy do modlitwy dziękczynno-błagalnej. Po Mszy św. o g. 13 odmówimy uroczyście Akt Oddania Najśw. Sercu Pana Jezusa. W następna niedzielę rozpoczynamy czas Adwentu.

  2. Zapraszamy do kiosku parafialnego, gdzie mamy duży wybór prasy katolickiej a także ciekawych książek, upominków i kart świątecznych.

  3. Zapraszamy wszystkie panie na spotkanie dla kobiet z cyklu Między nami niewiastami, podczas którego będziemy miały okazję wspólnie uwielbiać Boga, zagłębiać się w Jego Słowa, a także czerpać z doświadczenia innych kobiet. Spotkanie obędzie się 26.11 o godz. 18:30 w sali MAXIMA. Temat: Moje kobiece pragnienia.

  4. Zapraszamy wszystkie małżeństwa zainteresowane formacją w Domowym Kościele na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w najbliższą niedzielę 29 listopada o godz 12:30 (po mszy o 11:30) do sali B (obok kawiarenki).

  5. Domowy Kościół w naszej parafii zwraca się z prośbą o przekazanie różańca (Wielu z nas ma ich kilka w domu) dla mieszkańców Mariupola, aby mogli się oni uczyć modlitwy Różańcowej i Koronki. Prosimy także o pamięć w modlitwie za wszystkich obdarowanych. W kiosku parafialnym wystawiony jest specjalny pojemnik, do którego można wrzucać różańce.

  6. Od pierwszej Niedzieli Adwentu, zwyczajem ubiegłych lat, rozpoczniemy wizytę duszpasterską - tzw. kolędę.

Msze Święte