Ogłoszenia

III NIEDZIELA ZWYKŁA (2017-01-22)

 1. Zapraszamy do kiosku parafialnego, gdzie mamy duży wybór prasy. W szczególny sposób polecamy dziś najnowszy numer tygodników Niedziela, Gość Niedzielny i Idziemy, gdzie możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów.

 2. Dziś o g. 13 zapraszamy na Mszę św. wotywną do św. Rity - patronki spraw niemożliwych.

 3. Dziś o g. 15 w sali Maxima odbędzie się spotkanie grupy modlitewnej za Oczyznę, na które wszystkich chętnych zapraszają organizatorzy.

 4. W przyszłą niedzielę 29.01. zapraszamy na spotkanie organizacyjne wszystkich wyjeżdzających do Włoch. Spotkanie odbędzie się po Mszy św. o godz. 18 w sali B domu katechetycznego.

 5. Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców “TALENT” oraz nasza parafia zaprasza na spotkanie pt. “Bogactwa Przedsiębiorcy - program rozwoju duchowego” w czwartek 26.01. O g. 18.30 - Msza św. o g. 19 - spotkanie w sali B. Szczegółowe informacje umieszczone są na ulotce w kruchcie kościoła i na plakatach.

 6. Wszystkim rodzinom, którym złożyliśmy wizytę duszpasterską w minionym tygodniu składamy serdeczne podziękowanie za obecność, życzliwość, wspólną modlitwę i ofiary złożone na potrzeby kościoła. W tym tygodniu odwiedzimy mieszkańców następujących ulic:

  • Poniedziałek 23.01: ul. Broniewskiego 91, Duracza 10;
  • Wtorek 24.01: ul Broniewskiego 95;
  • Środa 25.02: ul. Broniewskiego 97, Włościańska 29;
  • Czwartek 26.01: ul. Broniewskiego 99, Staffa 9;
  • Piątek 27.01.: ul. Broniewskiego 101.
  Osoby, które nie mogły z różnych powodów przyjąć ks. z wizytą duszpasterską, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii w celu uzgodnienie dogodnego terminu na dodatkową kolędę.

 7. W tym tygodniu i następnym są jeszcze wolne intencje mszalne. Zapraszamy do zakrystii lub kancelarii.

Msze Święte

 • Zaproszenie
  Spotkania kolędowe