Ogłoszenia

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ (2016-05-22)

  1. Zapraszamy do kiosku parafialnego, gdzie mamy duży wybór prasy katolickiej. Polecamy najnowsze numery tygodników Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny. Znajdziemy tam wiele ciekawych artykułów. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

  2. Dziś o g. 17.30 zapraszamy na Nabożeństwo Majowe.

  3. Dziś obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Rity; o g. 13 zapraszamy na Mszę św. wotywną do św. Rity - patronki spraw po ludzki niemożliwych. W czasie Mszy św. i specjalnego nabożeństwa będziemy polecać wszystkie intencje złożone w księdze przy ołtarzu św. Rity. Intencje zaczniemy wyczytywać 30 minut przed Mszą św. Z wielką wiarą zapraszamy do wspólnej modlitwy.

  4. Serdecznie dziękujemy wszystkim za nieodzowne wsparcie i pomoc przy organizacji Wielkiej Kumulacji Łaski i Pikniku Parafialnego. Niech Pan odda stokrotnie. Bóg zapłać.

  5. Dziś młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament Bierzmowania. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. o g. 18.

  6. W najbliższy czwartek obchodzimy Uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. wg porządku niedzielnego. Po Mszy św. o g. 13 rozpoczniemy Procesję Eucharystyczną do czterech Ołtarzy. Wszystkich zachęcamy do udziału w procesji Bożego Ciała. Prosimy o przystrojenie domów na trasie procesji. Niech będzie to świadectwo naszej wiary i miłości do Chrystusa Eucharystycznego. Do naszych parafian zwracamy się także o pomoc w organizacji procesji. Prosimy o przynoszenie do zakrystii płatków kwiatów dla dzieci I komunijnych. Natomiast mężczyzn prosimy o zgłoszenie się przed procesją do zakrystii i pomoc w noszeniu baldachimu i lampionów.

  7. Próba dzieci komunijnych sypiących kwiaty w czasie procesji Bożego Ciała odbędzie się w środę o g. 19 przed kościołem.

  8. W dniach 9-17 października 2016 roku zapraszamy na Pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Jacka po każdej Mszy świętej. Serdecznie zapraszamy.

Msze Święte